wtorek, 10 grudnia 2019

Kolorowy Zawrót Głowy - Granatowy

Cześć ;)

Zapraszam na kolejny wpis z cyklu "Kolorowy Zawrót Głowy" !

Kolorem, który został wybrany na dziś jest granat. Specjalnie wybrałam jego bardzo ciemną wersję, bo taka właśnie mi się kojarzy z jesienią, która nadal króluje za oknami (choć u niektórych może już zima puka w okna?) :)

Lakier, który Wam pokazuję - Blueberry - pochodzi z tegorocznej jesiennej kolekcji Picture Polish.  Jest to bardzo ciemna wersja granatu bez żadnych fioletowych nut itp.
Lakierem malowało mi się bardzo dobrze. Nie zostawia smug, wygodny pędzelek zgrabnie sunie po płytce paznokcia a pełne krycie osiągniemy po dwóch warstwach. 


Jak dla mnie lakier jest przepiękny i myślę, że każda miłośniczka niebieskości (czy to tych jaśniejszych czy ciemniejszych) zgodzi się ze mną, że warto się pokusić o jego zakup :)
A jeśli jeszcze nie jesteście do niego przekonane, to może poniższe makro rozwieje Wasze wątpliwości :)Oczywiście pamiętajcie o głosowaniu na kolor, który chcecie u mnie zobaczyć następnym razem . Zostały zaledwie 4 kolory: 


- BIAŁY, 
- SREBRNY,
- ZŁOTY, 
- ŻÓŁTY, 
- POMARAŃCZOWY,
- KORALOWY,
- CZERWONY,
- BORDOWY,
- RÓŻOWY,
- FIOLETOWY,
PURPUROWY,
- NIEBIESKI,
- GRANATOWY,
- MIĘTOWY,
- ZIELONY, 
- SZMARAGDOWY,
- BEŻOWY,
- BRĄZOWY,
- SZARY,
- CZARNY.

Mam nadzieję, że pod koniec tej zabawy mnie nie zostawicie i podacie mi swoje propozycje kolorów w komentarzach :*Do usłyszenia!


Nail Crazinesss

10 komentarzy: