wtorek, 26 czerwca 2018

Colour Alike - Enjoy it

Cześć :-)

Jeśli chcecie zobaczyć jak prezentuje się na paznokciach tytułowy lakier Colour Alike - 631 Enjoy it z kolekcji Happy, to zapraszam do czytania dalej :)

To jest taki typ lakieru, który jest wręcz idealny, gdy nie mamy czasu ani natchnienia na malowanie paznokci.

Zapytacie czemu. To już Wam mówię!

Po pierwsze  - kolor - prześliczny róż, który tak na prawdę pasuje do każdej stylizacji. Moim zdaniem zarówno czerwień jak i róż to kolory lakierów, do których można nosić dosłownie wszystko i nic się nie będzie gryzło.

Po drugie - wykończenie - mieniące się w słońcu i sztucznym świetle ultra holograficzne drobiny są ozdobą same w sobie.  Nie musimy dodawać żadnego zdobienia, aby nasze paznokcie skutecznie przyciągały wzrok.

Po trzecie - aplikacja  - dość cienki pędzelek pozwala na podjechania pod same skórki a idealna konsystencja sprawia, że nic sobie nie pozalewamy. Odpada nam więc czas poświęcony na doczyszczanie skórek :) 

Po czwarte - czas schnięcia - bardzo szybki. Nie używałam topu szybkoschnącego zarówno dlatego, że sam lakier sechł błyskawicznie, jak i dlatego, że po wyschnięciu ładnie błyszczał (i dodatkowo pachniał jak wszystkie lakiery z Colour Alike). 
Dodam jeszcze, Colour Alike 631 Enjoy It do pełnego krycia potrzebuje 2 warstw, nie bąbluje, nie smuży i ma b. dobrą trwałość (po 6 dniach zaledwie lekko starte końcówki).
I jak? Zgodzicie się ze mną, że Enjoy It jest idealny na "szybkie akcje" ? A jakich Wy używacie lakierów jak macie mało czasu na malowanie lub opuściła Was wena? Do usłyszenia!

Nail Crazinesss

12 komentarzy: